Gallery 1.4 - en to lt translation catalogue (294 entries)

en: Security violation
lt: Saugumo pažeidimas

en: Add Comment
lt: Parašyti komentarą

en: Enter your comment for this picture in the text box below.
lt: Parašykite komentarą ir apibūdinkite nuotrauką, kurią matote apačioje.

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Dismiss
lt: Uždaryti

en: Click the <b>Browse</b> button to locate a photo to upload.
lt: Spauskite <b>Browse</b> mygtuką ir susiraskite nuotrauką kurią norite įkelti.

en: File
lt: Byla

en: Caption
lt: Aprašymas

en: Use filename as caption if no caption is specified.
lt: Naudoti bylos vardą kaip aprašymą, jei nenurodytas aprašymas.

en: Upload Now
lt: Siųsti

en: Add Photos
lt: Įkelti nuotrauką(-as)

en: 2. Use the Browse button to find the photos on your computer
lt: Spauskite Browse mygtuką ir susiraskite nuotrauką kurią norite ikelti.

en: Or, upload any images found at this location.
lt: Arba įkelkite nuotraukas iš atitinkamos vietos.

en: The location can either be a URL or a directory on the server.
lt: Vieta gali būti arba URL pavidalo, arba serveryje esantis katalogas.

en: Set photo captions with original filenames.
lt: Padaryti nuotraukos aprašymą tokį pat kaip failo vardas.

en: Submit URL or directory
lt: Patvirtinti URL arba katalogą serveryje

en: Alternatively, you can use one of these desktop agents to drag and drop photos from your desktop
lt: Be to, galite naudoti ir viena darbastalio agentų, kurių pagalba tiesiog galėsite pertempti nuotraukas iš darbastalio tiesiai į galeriją

en: A Java application that runs on Mac, Windows and Unix
lt: Java programa, kuri veikia Mac, Windows ir Unix platformose

en: Album Permissions
lt: Albumo teisės

en: Users who can see the album
lt: Vartotojai, kurie gali žiūreti albumą

en: Users who can change album text.
lt: Vartotojai, kurie gali keisti albumo tekstą

en: Users who can add photos.
lt: Vartotojai, kurie gali įkelti nuotraukas.

en: Users who can modify photos.
lt: Vartotojai, kurie gali redaguoti nuotraukas.

en: Users who can delete photos.
lt: Vartotojai, kurie gali trinti nuotraukas

en: Users who can create sub albums.
lt: Vartotojai, kurie gali trinti gilesnius albumus

en: Users who can view full (original) images.
lt: Vartotojai, kurie gali žiūrėti originalaus dydžio nuotraukas.

en: Done
lt: Atlikta

en: Search
lt: Ieškoti

en: album
lt: albumas

en: albums
lt: albumai(-ų)

en: page
lt: puslapis

en: pages
lt: puslapiai(-ių)

en: no pages
lt: nėra

en: new album
lt: naujas albumas

en: manage users
lt: tvarkyti vartotojus

en: preferences
lt: nustatymai

en: logout
lt: atsijungti

en: login
lt: Prisijungti

en: Attention Gallery Administrator!
lt: Dėmesio Galerijos Administratorius!

en: These are not valid albums.  Please move them out of the albums directory.
lt: Tai nėra geri albumai. Prašome juos iškelti iš albumų katalogo.

en: title
lt: pavadinimas

en: description
lt: apibūdinimas

en: delete album
lt: ištrinti albumą

en: move album
lt: perkelti albumą

en: rename album
lt: pervadinti albumą

en: edit captions
lt: redaguoti aprašymus

en: permissions
lt: teisės

en: view&nbsp;comments
lt: žiūrėti komentarus

en: Hey!
lt: Ei!

en: Rename
lt: Pervadinkite

en: item
lt: nuotrauka

en: items
lt: nuotraukos(-ų)

en: no items
lt: nieko nėra

en: time
lt: kartą

en: times
lt: kartus(-ų)

en: 0 times
lt: 0 kartų

en: reset counter
lt: išvalyti skaitliuką

en: Multiple Caption Editor.
lt: Keleto Aprašymų Redaktorius.

en: 1 photo in this album
lt: 1 nuotrauka šiame albume

en: items in this album
lt: nuotrauka(-os, -ų) šiame albume

en: Save and Exit
lt: Išsaugoti ir Išeiti

en: Exit
lt: Išeiti

en: Keywords
lt: Raktiniai žodžiai

en: NO PHOTOS!
lt: NĖRA NUOTRAUKŲ

en: No description
lt: Nera apibūdinimo

en: Invalid image
lt: Neteisinga nuotrauka

en: Unable to make thumbnail
lt: Negaliu padaryti paveiksliuko

en: No thumbnail
lt: Nėra paveiksliukų

en: Anonymous User
lt: Anoniminis Vartotojas

en: Nobody
lt: Niekas

en: Unable to create dir
lt: Nagaliu sukurti katalogo

en: Username must be at least 2 characters
lt: Vartotojo vardas privalo būti bent jau iš dviejų simbolių

en: Username must be at most 15 characters
lt: Vartotojo vardas privalo būti ne daugiau 15-kos simbolių

en: Username must contain only letters or digits
lt: Vartotojo varde gali būti tik raidės arba skaičiai

en: Password must be at least 3 characters
lt: Slaptažodis turi būti bent jau iš trijų simbolių

en: Passwords do not match!
lt: Slaptažodžiai neatitinka!

en: yes
lt: taip

en: no
lt: ne

en: Create User
lt: Sukurti Vartotoją

en: Create a new user here.
lt: Sukurti naują vartotoją.

en: Create
lt: Sukurti

en: Delete Album
lt: Ištrinti Albumą

en: Delete
lt: Ištrinti

en: no album specified
lt: nenurodytas albumas

en: Delete Photo
lt: Ištrinti Nuotrauką

en: Do you really want to delete this Album?
lt: A tikrai norite ištrinti šį albumą?

en: Do you really want to delete this photo?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šitą nuotrauką?

en: no album / index specified
lt: nenurodytas albumas / indeksas

en: Delete User
lt: Ištrinti Vartotoją

en: You can't delete your own account!
lt: Negalite ištrinti savo sąskaitos!

en: Users can have special permissions in each album.
lt: Vartotojai gali tureti specialias teises kiekvienam albumui.

en: If you delete this user, any such permissions go away.
lt: Jei Jūs ištrinsite šį vartotoją, visos teisės dings.

en: Users cannot be recreated.
lt: Vartotojai negali būti perkurti.

en: Even if this user is recreated, those permissions are gone.
lt: Net jei ir vartotojas bus perkurtas, jis neturės ankstesnių teisių.

en: Do you really want to delete user
lt: Ar tikrai norite ištrinti vartotoją

en: Rebuilding Thumbnails
lt: Pergeneruojame paveikslėlį(-lius)

en: Rebuilding 1 thumbnail...
lt: Pergeneruojame 1 paveikslėlį...

en: Album Properties
lt: Albumo Nustatymai

en: Album Title
lt: Albumo Pavadinimas

en: Background Color
lt: Fono Spalva

en: Text Color
lt: Teksto Spalva

en: Link Color
lt: Nuorodų Spalva

en: Background Image
lt: Foninis paveikslas

en: Font
lt: Šriftai

en: Borders
lt: Rėmeliai

en: Border color
lt: Rėmelių spalva

en: Thumbnail size
lt: Mažo paveiksliuko dydis

en: Auto-Resize
lt: Automatiškai pakeisti dydį

en: Show <i>Return to</i> link
lt: Rodyti <i>Grįžti į</i> nuorodą

en: Rows
lt: Eilutės

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Which photo printing service<br>do you want to let visitors use?
lt: Kokį fotografijų spausdinimo servisa<br>leisite naudoti lankytojams?

en: Display EXIF data?
lt: Ar rodyti EXIF data?

en: Display click counter for this album?
lt: Ar rodyti šiam albumui skaitliuką?

en: Allow public commenting for photos in this album?
lt: Ar leisti nuotraukų komentarus šiame albume?

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Undo
lt: Atitaisyti

en: Close
lt: Uždaryti

en: Year must be between 1000 and 3000
lt: Metai turi būti tarp 1000 ir 3000

en: Photo Capture Date
lt: Nuotraukos Padarymo Data

en: Month
lt: Mėnesis

en: Day
lt: Diena

en: Year
lt: Metai

en: Hours
lt: Valandos

en: Minutes
lt: Minutės

en: Seconds
lt: Sekundės

en: Custom Thumbnail
lt: Paveikslėlio Redagavimas

en: Remaking the Thumbnail...
lt: Perdarome paveikslėlį...

en: Highlight Photo
lt: Išskirti nuotrauką

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Username
lt: Vartotojo Vardas

en: Old Password
lt: Senas Slaptažodis

en: New Password
lt: Naujas Slaptažodis

en: New Password (again)
lt: Naujas Slaptažodis (dar karta)

en: Full Name
lt: Pilnas Vardas

en: Email Address
lt: e-pašto adresas

en: User can create albums
lt: Vartotojas gali kurti albumus

en: admins can always create albums
lt: administratoriai visada gali kurti albumus

en: User is an admin
lt: Vartotojas yra administratorius

en: you can't un-admin yourself
lt: Pačiam sau negalima nuimti administratoriaus teisių

en: delete comment
lt: ištrinti komentarą

en: add comment
lt: parašyti komentarą

en: Album
lt: Albumas

en: Invalid username or password
lt: Neteisingas vartotojas arba slaptažodis

en: You must specify a username
lt: Privalote nurodyti vartotoją

en: Password
lt: Slaptažodis

en: You must specify a password
lt: Privalote nurodyti slaptažodį

en: Login
lt: Prisijungti

en: Manage Users
lt: Redaguoti Vartotojus

en: You can create, modify and delete users here.
lt: Čia galite sukurti,redaguoti ir ištrinti vartotojus.

en: There are no users!  Create one.
lt: Iš vis nėra vartotojų!   Sukurkite viena.

en: Modify
lt: Redaguoti

en: Invalid user
lt: Blogas vartotojas

en: Modify User
lt: Redaguoti Vartotoją

en: You can change any information about the user using this form.
lt: Jūs galite pakeisti bet kokią vartotojo informaciją naudodami šią formą.

en: Move Album
lt: Nukelti Albumą

en: Select the new location of album
lt: Pasirinkite naują albumo vietą

en: Move it!
lt: Perkelti

en: OR
lt: ARBA

en: Nest within another Album:
lt: Suriškite su kitu albumu:

en: Move to Album!
lt: Perkelti į Albimą!

en: Move Photo
lt: Perkelti Nuotrauką

en: Moving photo #
lt: Perkeliam nuotrauka #

en: Resizing photo
lt: Keičiam nuotraukos dydį

en: - Creating New Album Highlight
lt: - Kuriam Naujo Albumo Veidą

en: Error
lt: Klaida

en: To move just one photo, make First and Last the same
lt: Norint perkelti vieną nuotrauką 'Pirma' ir 'Paskutinė' reikšmes pasirinkite vienodas

en: Nested albums in this range will be ignored
lt: Surišti albumai, esantys šiame intervale, bus praleidžiami

en: First
lt: Pirma

en: Last
lt: Paskutinė

en: New Album
lt: Naujas Albumas

en: Uploading Photos
lt: Įkeliame Nuotraukas

en: File upload in progress!
lt: Vyksta failo(-ų) įkėlimas!

en: This page will go away automatically when the upload is complete.  Please be patient!
lt: Šis puslapis išnyks automatiškai, kai įkėlimas bus baigtas. Palaukite truputį!

en: Publishing with Windows XP
lt: Nuotrauku publikavimas per Windows XP

en: Using the Windows XP <i>Publish To the Web</i> feature
lt: Windows XP <i>Publikavimo į WWW</i> savybės naudojimas

en: It's relatively easy to configure.
lt: Yra ganėtinai nesunku sukonfiguruoti reikiamus dalykus.

en: Step 1
lt: Žingsnis 1

en: If it asks you for confirmation about changing the file type, answer &quot;yes&quot;.
lt: Jei keičiant bylos pavadinimą bus paprašyta patvirtinti savo pasirinkimą, kadangi keičiate bylos tipą, atsakykite &quot;yes&quot;.

en: Right click on this file and you should see a menu appear.
lt: Paspauskite dešinį pelės klavišą užvedę kursorių ant bylos. Pamatysite atsiradusį meniu.

en: Select the <b>Merge</b> option (this should be at the top of the menu).
lt: Pasirinkite <b>Merge</b> opciją (ji turėtų būti meniu viršuje).

en: It will ask you if you want to import these values into your registry.
lt: Jūsų bus paklausta, ar norite importuoti šias reikšmes į registrą.

en: Click &quot;ok&quot;.
lt: Spustelėkite &quot;ok&quot;.

en: It will tell you that the files were imported successfully.
lt: Pamatysite panešimą kad bylos buvo importuotos sėkmingai.

en: Step 2
lt: Žingsnis 2

en: Open your Windows explorer and browse to a folder containing a JPG image.
lt: Atidarykite savo Windows Explorer'i ir nueikite į katalogą, kuriame yra jūsų norimas importuoti JPG paveiksliukas.

en: Click this link and then follow the instructions to log into your Gallery, select an album and publish the image.
lt: Paspauskite šita nuorodą ir sekite instrukcijas, kur Jums bus paaiskinta kaip įeiti į galeriją, pasirinkti albumą ir publikuoti nuotrauką.

en: Return to Add Photos
lt: Sugrįžti į Nuotraukų Įdėjimo Pasirinkimus

en: Rename Album
lt: Pervadinti Albumą

en: There is already an album with that name!
lt: Jau yra albumas su tokiu pat vardu!

en: The name cannot contain any of the following characters
lt: Albumo pavadinime negali būti simbolių

en: or
lt: arba

en: spaces
lt: tarpų (Space)

en: Those characters will be ignored in your new album name.
lt: Šių simbolių paprasčiausiai nebus Jūsų albumo naujame varde.

en: Resize Photo
lt: Pakeisti Nuotraukos Dydį

en: Processing image
lt: Apdorojame nuotrauka

en: Resizing 1 photo...
lt: Keičiame nuotraukos dydį....

en: Resizing photos
lt: Keičiame nuotraukų dydžius

en: Original Size
lt: Originalus Dydis

en: (this may take a while)
lt: (tai gali truputį užtrukti)

en: Processing and Saving Photos
lt: Apdorojame ir išsaugome nuotraukas

en: Fetching Urls...
lt: Iįtraukiame URL'us

en: Processing status...
lt: Žiūrime būklę...

en: No images uploaded!
lt: Nuotrauka(-os) nebuvo įkelta(-os)!

en: Check All
lt: Pažymėti viską

en: Clear All
lt: Išvalyti viską

en: Invert Selection
lt: Priešingas Pasirinkimas

en: Search Again
lt: Ieškoti vėl

en: Gallery
lt: Galerija

en: No Album Matches
lt: Nėra Albumų, tenkinančių šią užklausą

en: From Album
lt: Iš Albumo

en: KEYWORDS
lt: RAKTINIAI ŽODŽIAI

en: Go
lt: Pirmyn

en: Note
lt: Atminkite

en: play
lt: žiūrėti

en: The slide show is stopped, Click [play] to resume.
lt: Nuotraukų peržiūra sustabdyta, Spauskite [žiūrėti] jeigu norite tęsti.

en: stop
lt: sustabdyti

en: forward
lt: pirmyn

en: reverse
lt: atbulinė

en: Picture is loading...
lt: Nuotrauka kraunasi...

en: of
lt: iš

en: Please Wait...
lt: Prašome palaukti...

en: not working for you? try the low-tech
lt: niekas nedirba? pabandykite prastesnį režimą

en: Slide Show
lt: Nuotraukų Peržiūra

en: direction
lt: kryptis

en: normal size
lt: normalus dydis

en: full size
lt: pilnaekranis režimas

en: second
lt: sekundė

en: seconds
lt: sekundės(-džių)

en: This album has no photos to show in a slide show.
lt: Šitas albumas neturi nuotraukų.

en: back to album
lt: grįžti į albumą

en: reverse direction
lt: žiūrėti atbuline tvarka

en: Sort Album
lt: Rūšiuoti Albumą

en: Warning:  This operation can't be undone.
lt: Dėmesio: Ši operacija negali būti atitaisyta.

en: Randomly
lt:  Atsitiktine Tvarka

en: Ascending
lt: Didėjančia Tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia Tvarka

en: Sort
lt: Rūšiuoti

en: This is not a problem!
lt: Bet tai jokia problema!

en: Rest assured, that if this process takes a long time now, it's going to make your Gallery run more efficiently in the future.
lt: Žinokite, kad nors procesas ir gali trukti ilgai, bet bus padaryta viskas kas įmanoma, kad ateityje Jūsų galerija veiktu efektyviai.

en: Progress
lt: Progresas

en: Upgrade Albums
lt: Atnaujinti Albumus

en: The following albums in your Gallery were created with an older version of the software and are out of date.
lt: Albumai, kuriuos matote, buvo sukurti su senesne galerijos programine įranga ir jų formatas jau pasenęs.

en: We can upgrade them.  This may take some time for large albums but we'll try to keep you informed as we proceed.
lt: Mes galime juos atnaujinti. Tai gali užtrukti, ypač jei albumas yra didelis, bet mes Jus informuosime kaip mums sekasi.

en: None of your photos will be harmed in any way by this process.
lt: Šio proceso metu Jūsų nuotraukos tikrai nebus sugadintos:)

en: All albums are up to date.
lt: Visi albumai yra atnaujinti.

en: upgrade
lt: atnaujinti

en: Incorrect password
lt: Neteisingas slaptažodis

en: You must provide your old password to change it.
lt: Jūs privalote pateikti savo sena slaptažodį, jei norite jį pakeisti.

en: Change User Preferences
lt: Keisti Vartotojo Parametrus

en: You can change your user information here.
lt: Čia Jūs galite pakeisti informaciją apie savo vartotoją.

en: If you want to change your password, you must provide your old password and then enter the new one twice.
lt: Jeigu norite pakeisti savo slaptažodį, privalote įvesti seną slaptažodį. Naują slaptažodį reikia įvesti du kartus.

en: You can change your username to any combination of letters and digits.
lt: Galite pakeisti vartotojo vardą į bet kokią raidžių ar simbolių kombinaciją.

en: edit
lt: redaguoti

en: You have no graphics package configured for use!
lt: Jūs neturite sukonfigūravę naudojimui jokio grafinio paketo

en: Not closing this window because debug mode is on
lt: Neuždarau šio lango net yra įjungtas debug režimas

en: Select Album
lt: Pasirinkite Albumą

en: Top Level
lt: Viršutinis Lygis

en: hit
lt: peržiūra

en: hits
lt: peržiūros(-ų)

en: 0 hits
lt: 0 peržiūrų

en: Sub-albums
lt: Vidiniai-albumai

en: add photos
lt: įkelti nuotrauką(-as)

en: new nested album
lt: naujas surištas albumas

en: captions
lt: aprašymai

en: sort
lt: rušiuoti

en: resize all
lt: pakeisti dydžius visur

en: rebuild thumbs
lt: pergeneruoti paveikslėlius

en: properties
lt: nustatymai

en: view&nbsp;all&nbsp;comments
lt: žiūrėti visus komentarus

en: slideshow
lt: nuotraukų peržiūra

en: 0 items
lt: 0 nuotraukų

en: Movie
lt: Filmą

en: Photo
lt: Nuotrauką

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit Title
lt: Redaguoti Pavadinimą

en: Edit Description
lt: Redaguoti Apibūdinimą

en: Edit Thumbnail
lt: Redaguoti Paveikslėlį

en: Reset Counter
lt: Išvalyti Skaitliuką

en: Move
lt: Perkelti

en: Hey! Add some photos.
lt: Ei! Įdėkite keletą nuotraukų.

en: This album is empty.
lt: Šis albumas yra tuščias.

en: Comments available for this item.
lt: Ši nuotrauka turi komentarų

en: Comments for this Album
lt: Komentarai šiam albumui

en: return to album
lt: grįžti į albumą

en: resize photo
lt: pakeisti nuotraukos dydį

en: delete photo
lt: ištrinti nuotrauką

en: normal
lt: normali

en: full
lt: originalas

en: photo properties
lt: nuotraukos savybės

en: Photo Properties
lt: Nuotraukos Savybės

en: Reload EXIF Data From File
lt: Dar kartą užkrauti EXIF duomenis iš failo
