Gallery 1.4 - en to cs translation catalogue (437 entries)

en: Security violation
cs: Porušení zabezpečení

en: Name and comment are both required to save a new comment!
cs: Pro uložení komentáře musí být všechny položky vyplněné!

en: Add Comment
cs: Přidat komentář

en: Enter your comment for this picture in the text box below.
cs: Vložte komentář k této fotografii do textového pole níže.

en: Name or email:
cs: Jméno nebo komentář:

en: Save
cs: Uložit

en: Cancel
cs: Storno

en: Add Photo
cs: Vložit fotografii

en: Dismiss
cs: Zušit

en: Click the <b>Browse</b> button to locate a photo to upload.
cs: Klikněte na tlačítko <b>Procházet</b> a najděte fotografie pro uploadování.

en: Supported file types
cs: Podporované typy souborů

en: File
cs: Soubor

en: Caption
cs: Popis

en: Use filename as caption if no caption is specified.
cs: Použije název souboru jako popis, pokud nebude popis vyplněn.

en: Upload Now
cs: Uploaduj

en: Add Photos
cs: Přidej fotografie

en: Tip:  Upload a ZIP file full of photos and movies!
cs: Tip: Zabalte více fotofrafií a filmů do ZIPu a uploadujte je na server.

en: 1. Select the number of files you want to upload:
cs: 1. Vyberte počet souborů kolik chcete uploadovat.

en: 2. Use the Browse button to find the photos on your computer
cs: 2. Použijte tlačítko Procházet pro nalezení fotografií ve vašem počítači

en: Or, upload any images found at this location.
cs: Nebo nahrajte jakoukoli fotografii, která se nachází v tomto umístění.

en: The location can either be a URL or a directory on the server.
cs: Umístění může být buď URL, nebo adresář na serveru.

en: Set photo captions with original filenames.
cs: Nastav popis fotografie podle původního názvu souboru.

en: Submit URL or directory
cs: Zadejte URL nebo aresář

en: A Java application that runs on Mac, Windows and Unix
cs: Java aplikace, která běží na Macu, Windows nebo Unixu

en: <i>Note:</i> this feature is still experimental!
cs: <i>Poznámka:</i> tato vlastnost je ješte pokusnál!

en: Album Permissions
cs: Oprávnění k albu

en: Changing permissions for %s
cs: Změna oprávnění pro %s

en: Owner:
cs: Vlastník:

en: Users who can change album text.
cs: Uživatelé, kteří mohou měnit text alba.

en: Users who can add photos.
cs: Uživatelé, kteří mohou přidávat fotografie.

en: Users who can modify photos.
cs: Uživatelé, kteří mohou měnit fotografie.

en: Users who can delete photos.
cs: Uživatelé, kteří mohou mazat fotografie.

en: Users who can create sub albums.
cs: Uživatelé, kteří mohou vytvářet podalba

en: Users who can view full (original) images.
cs: Uživatelé, kteří mohou prohlížet originální fotografie.

en: Done
cs: Hotovo

en: Search
cs: Hledat

en: No albums
cs: Žádná alba

en: %d total
cs: %d celkem

en: image
cs: fotografie

en: images
cs: fotografií

en: no image
cs: žádná fotografie

en: page
cs: strana

en: pages
cs: stran

en: no pages
cs: žádné stránky

en: Welcome, %s
cs: Uživatel: %s

en: new album
cs: nové album

en: manage users
cs: správa uživatelů

en: preferences
cs: předvolby

en: Attention Gallery Administrator!
cs: Pozor správce galerie!

en: %s has detected the following directories: %s in your albums directory (%s).
cs: %s zjistil následující adresáře: %s ve vašem adresáři alb (%s).

en: These are not valid albums.  Please move them out of the albums directory.
cs: Toto nejsou platná alba. Prosím přesuňte je pyč z adresáře alb.

en: title
cs: název

en: description
cs: popis

en: delete album
cs: smazat album

en: move album
cs: přesunout album

en: rename album
cs: přejmenovat album

en: edit captions
cs: editovat popis

en: permissions
cs: oprávnění

en: view&nbsp;comments
cs: zobrazit&nbsp;komentář

en: Hey!
cs: POZOR!

en: %s this album so that the URL is not so generic!
cs: %s toto album tak, aby název v URL dával smysl!

en: Rename
cs: Přejmenuj

en: Note:  This album is out of date!
cs: Poznámka: Toto album je zastaralé!

en: upgrade album
cs: aktualizace alba

en: Last changed on %s.
cs: Poslední změna %s.

en: This album contains %s.
cs: Toto album obsahuje %s.

en: item
cs: položku

en: items
cs: položek

en: no items
cs: žádné položky

en: This album has been viewed %s since %s.
cs: Album bylo zobrazeno %s od %s.

en: time
cs: krát

en: times
cs: krát

en: 0 times
cs: 0krát

en: reset counter
cs: vynuluj počítadlo

en: Captionator
cs: Popisovač

en: Multiple Caption Editor.
cs: Hromadný popisovací editor.

en: 1 photo in this album
cs: 1 fotografie v tomto albu

en: items in this album
cs: položek v tomto albu

en: Save and Exit
cs: Uložit a ukončit

en: Save and Edit Next %d
cs: Uložit a upravit dalších %d

en: Save and Edit Previous %d
cs: Uložit a upravit předchozích %d

en: Exit
cs: Ukončit

en: Album Caption:
cs: Popis alba:

en: Title
cs: Název

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Capture Date
cs: Vyfotografováno dne

en: NO PHOTOS!
cs: ŽÁDNÉ FOTOGRAFIE!

en: Untitled
cs: Bez názvu

en: No description
cs: Bez popisu

en: Album up to date.
cs: Album je aktuální.

en: Upgrading album properties...
cs: Aktualizuji vlastnosti alba...

en: done
cs: hotovo

en: Upgrading item %d of %d . . .
cs: Aktualizuji položku %d z %d ...

en: No highlight
cs: Bez zvýraznění

en: Invalid image
cs: Poškozená fotografie

en: Unable to make thumbnail
cs: Nelze vytvořit náhled

en: No thumbnail
cs: Bez náhledu

en: Anonymous User
cs: Anonymní uživatel

en: Unable to create dir
cs: Nelze vytvořit adresář

en: %s exists, but is not a directory!
cs: %s existuje, ale není to adresář!

en: Username must be at least 2 characters
cs: Uživatelské jméno musí mít minimálně 2 znaky

en: Username must be at most 15 characters
cs: Uživatelské jméno nesmí být delší než 15 znaků.

en: Username must contain only letters or digits
cs: Uživatelské jméno musí obsahovat pouze písmena a čísla

en: %s is reserved and cannot be used.
cs: % je rezervováno a nesmí být použito.

en: A user with the username of %s already exists
cs: Uživatel se jménem %s již existuje

en: Password must be at least 3 characters
cs: Heslo musí být delší než 3 znaky

en: Passwords do not match!
cs: Hesla se neshodují!

en: yes
cs: ano

en: no
cs: ne

en: Create User
cs: Vytvořit uživatele

en: Create a new user here.
cs: Vytvořit zde nového uživatele.

en: Create
cs: Vytvořit

en: Delete Album
cs: Smazat album

en: Do you really want to delete this album?
cs: Opravdu chcete smazat toto album?

en: Delete
cs: Smazat

en: no album specified
cs: nevybráno žádné album

en: Delete Photo
cs: Smazat fotografii

en: Do you really want to delete this Album?
cs: Chcete opravdu smazat toto album?

en: Do you really want to delete this photo?
cs: Chcete opravdu smazat tuto fotografii?

en: no album / index specified
cs: žádné album / index specifikován

en: Delete User
cs: Smazat uživatele

en: You can't delete your own account!
cs: Nemůžete smazat vlastní uživatelský účet!

en: Users can have special permissions in each album.
cs: Uživatel může mít zvláštní oprávnění do každého alba.

en: Users cannot be recreated.
cs: Uživatel nemůže být obnoven.

en: Even if this user is recreated, those permissions are gone.
cs: I kdyby byl tento uživatel obnoven, tato oprávnění budou ztracena.

en: Do you really want to delete user
cs: Opravdu chcete smazat tohoto uživatele

en: Rebuilding Thumbnails
cs: Generuji náhledy

en: Rebuilding %d thumbnails...
cs: Generuji % náhledů...

en: Processing image %d...
cs: Zpracovávám fotografii %d...

en: Skipping album %d...
cs: Vynechávám album %d...

en: Rebuilding 1 thumbnail...
cs: Generuji 1 náhled...

en: Album Properties
cs: Vlastnosti alba

en: Album Summary
cs: Seznam alb

en: Album Title
cs: Název alba

en: Background Color
cs: Barva pozadí

en: Text Color
cs: Barva textu

en: Link Color
cs: Barva odkazů

en: Background Image
cs: Obrázek jako pozadí

en: Borders
cs: Okraje

en: off
cs: vypnuto

en: Border color
cs: Barva okrajů

en: Thumbnail size
cs: Velikost náhledu

en: Auto-Resize
cs: Automatická změna velikosti

en: Auto-Resize file size kilobytes (0 or blank for no size restriction)
cs: Automatická změna velikosti souboru udaná v kilobytes (0 = vypnuto )

en: Show <i>Return to</i> link
cs: Zobrazit odkaz <i>Návrat na</i>

en: Rows
cs: Řádků

en: Columns
cs: Sloupců

en: Auto fit-to-window for<br>images without a resized copy
cs: Automatická změna velikosti okna pro fotografie bez zmenšené kopie

en: Offer visitors ability to specify<br>preference for full-size or resized images
cs: Dát návštěvníkům možnost zobrazení normální, nebo originální velikosti fotografie

en: Which photo printing service<br>do you want to let visitors use?
cs: Kterou fotografickou službu<br>mohou uživatelé použít?

en: none
cs: žádnou

en: shutterfly without donation
cs: shutterfly bez příspěvku

en: Display EXIF data?
cs: Zobrazit EXIF data?

en: Display click counter for this album?
cs: Zobrazit počítadlo přístupů pro toto album?

en: Display owners name with caption
cs: Zobrazit vlastníkovo jméno s popisem

en: Allow item owners to modify their images
cs: Povolit vlastníkovi měnit fotografie

en: Allow item owners to delete their images
cs: Povolit vlastníkovi mazat fotografie

en: Add new items at beginning of album
cs: Vložit nové položky na začátek alba

en: Allow public commenting for photos in this album?
cs: Povolit veřejné komentování fotografií v tomto albu?

en: Apply values to nested Albums (except Album Title and Summary).
cs: Použij hodnoty pro vložená alba (kromě názvu, popisu a souhrnu).

en: Apply
cs: Použij

en: Undo
cs: Zpět

en: Close
cs: Zavři

en: Year must be between 1000 and 3000
cs: Rok musí být mezi rokem 1000 až 3000

en: Edit Text
cs: Upravit text

en: Photo Capture Date
cs: Vyfotografováno dne

en: Month
cs: Měsíc

en: Day
cs: Den

en: Year
cs: Rok

en: Hours
cs: Hodina

en: Minutes
cs: Minuty

en: Seconds
cs: Sekundy

en: Edit %s
cs: Uprav %s

en: Edit the %s and click %s when you're done
cs: Uprav %s a klikni %s až budeš mít hotovo

en: Gallery in Configuration Mode
cs: Gallery je konfiguračním módu

en: Gallery: Configuration Mode
cs: Gallery: Konfigurační mód

en: To configure gallery, %sStart the configuration wizard%s
cs: Pro konfiguraci gallery, %sZapněte konfiguračního pomocníka%s

en: Highlight Photo
cs: Zvýraznit fotografii

en: Do you want this photo to be the one that shows up on the gallery page, representing this album?
cs: Přejete si, aby tato fotografie reprezentovala toto album na hlavní stránce.

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Old Password
cs: Staré heslo

en: New Password
cs: Nové heslo

en: New Password (again)
cs: Nové heslo (znovu)

en: Full Name
cs: Celé jméno

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Gallery language
cs: Jazyk galerie

en: User can create albums
cs: Uživatel může vytvářet alba

en: admins can always create albums
cs: administrátoři mohou vždy vytvářet alba

en: User is an admin
cs: Uživatel je administrátor

en: you can't un-admin yourself
cs: nemůžete si sám zrušit administrátorská oprávnění

en: From:
cs: Od:

en: delete comment
cs: smazat komentář

en: add comment
cs: vložit komentář

en: hidden
cs: skrytý

en: view comments for this nested album
cs: zobrazit komentáře pro toto podalbum

en: First Page
cs: První strana

en: Previous Page
cs: Předchozí strana

en: Next Page
cs: Násldující strana

en: Last Page
cs: Poslední strana

en: First Photo
cs: První fotografie

en: Previous Photo
cs: Předchozí fotografie

en: %d of %d
cs: %d z %d

en: Next Photo
cs: Další fotografie

en: Last Photo
cs: Poslední fotografie

en: Login to %s
cs: Přihlásit do %s

en: Logging in gives you greater permission to view, create, modify and delete albums.
cs: Přihlášení vám dává vyšší oprávnění pro zobrazování, úpravu a mazání alb.

en: Invalid username or password
cs: Chybné uživatelské jméno nebo heslo

en: You must specify a username
cs: Musíte vyplnit uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: You must specify a password
cs: Musíte vyplnit heslo

en: Manage Users
cs: Správa uživatelů

en: You can create, modify and delete users here.
cs: Zde můžete vytvářet, upravovat a mazat uživatele.

en: There are no users!  Create one.
cs: Nejsou zde žádní uživatelé. Vytvořte nějakého.

en: Modify
cs: Uprav

en: Invalid user
cs: Chybný uživatel

en: Modify User
cs: Upravit uživatele

en: You can change any information about the user using this form.
cs: V tomto formuláři můžete měnit jakékoli informace o uživateli.

en: Move Album
cs: Přesunout album

en: Select the new location of album
cs: Zvolte nové umístění pro album

en: Move it!
cs: Přesuň

en: OR
cs: NEBO

en: Nest within another Album:
cs: Přesunout do jiného alba:

en: Move to Album!
cs: Přesuň album!

en: Move Photo
cs: Přesuň fotografii

en: Moving photo #
cs: Přesunout fotografii č.

en: Creating Thumbnail
cs: Vytváření náhledů

en: Resizing photo
cs: Změna velikosti fotografií

en: - Creating New Album Highlight
cs: - Vytvářím náhledy v novém albu

en: Error
cs: Chyba

en: Skipping Album #%d
cs: Vynechávám album #%d

en: Move this album within the album:
cs: Přesunout toto album do alba:

en: Move this photo within the album:
cs: Přesuout tuto fotografii do alba:

en: Current Location is %s
cs: Současné umístění je %s

en: Select the new location:
cs: Vyber nové umístění:

en: Move the album to a new album:
cs: Přesunout album do nového alba:

en: Move a range of photos to a new album:
cs: Přesunout rozsah fotografií do nového alba:

en: To move just one photo, make First and Last the same
cs: Pro přesunutí pouze jedné fotogafie nechte první a poslední fotografii stejnou

en: Nested albums in this range will be ignored
cs: Podalba v tomto rozsahu budou vynechána

en: First
cs: První

en: Last
cs: Poslední

en: New Album
cs: Nové album

en: WARNING: Some of the albums need to be upgraded to the current version of gallery.
cs: UPOZORNĚNÍ: Některá z alb potřebují aktualizovat na současnou verzi gallery.

en: Upgrade now
cs: Aktualizovat teď

en: Uploading Photos
cs: Nahrávám fotograie

en: File upload in progress!
cs: Nahrávání fotografií probíhá!

en: This page will go away automatically when the upload is complete.  Please be patient!
cs: Tato stránka automaticky zmizí, až bude upload dokončen. Buďte prosím trpěliví!

en: Change Owner
cs: Změna vlastníka

en: Owner
cs: Vlastník

en: Rename Album
cs: Přejmenovat album

en: There is already an album with that name!
cs: Album s tímto jménem již existuje!

en: What do you want to name this album?
cs: Jak chcete pojmenovat toto album?

en: The name cannot contain any of the following characters
cs: Jméno nesmí obsahovat tyto znaky

en: or
cs: nebo

en: spaces
cs: mezery

en: Those characters will be ignored in your new album name.
cs: V novém názvu souboru budou vynechány některé znaky.

en: Resize Photo
cs: Změnit velikost fotografie

en: Resizing %d photos...
cs: Měním velikost %d fotografií...

en: Processing image
cs: Zpracovávám fotografii

en: Resizing 1 photo...
cs: Měním velikost 1 fotografie...

en: Resizing photos
cs: Změnit velikost fotografií

en: This will resize your photos so that the longest side of the photo is equal to the target size below and the filesize will be close to the chosen size.
cs: Změní velikost fotografíí tak, že delší strana vaší fotografie bude rovna  hodnotě, která je vyplněna níže a velikost soboru blízká zvolené velikosti.

en: What is the target size for all the photos in this album?
cs: Jaká je cílová velikost všech fotografií v tomto albu?

en: What is the target size for this photo?
cs: Jaká je cílová velikost této fotografie?

en: Target filesize
cs: Cílová velikost souboru

en: Maximum side length in pixels
cs: Maximální velikost strany v bodech (pixelech)

en: Original Size
cs: Původní velikost

en: Rotate/Flip Photo
cs: Otoči t/ Zrcadlit fotografii

en: Rotating/Flipping photo.
cs: Otočení / Zrcadlení fotografie

en: (this may take a while)
cs: (může to chvilku tvat)

en: How do you want to manipulate this photo?
cs: Jak chcete zacházet s touto fotohrafií?

en: Rotate
cs: Otočit

en: Counter-Clockwise
cs: proti směru chodu hodinových ruček

en: Clockwise
cs: ve směru hodinových ručiček

en: Flip
cs: Zrcadlit

en: Horizontal
cs: Vodorovně

en: Vertical
cs: Svisle

en: Processing and Saving Photos
cs: Zpracovávám a ukládám fotografie

en: Fetching Urls...
cs: Zjišťuji URL...

en: Processing %s as a local directory.
cs: Zpracovávám %s jako místní adresář

en: Could not open url: %s
cs: Nelze otevřít URL: %s

en: Parsing %s for images...
cs: Analýza %s pro fotografie...

en: Found %d images
cs: Nalezeno %d fotogafií

en: Processing status...
cs: Výsledek zpracování...

en: No images uploaded!
cs: Žádné fotografie nebyly uploadovány!

en: Check All
cs: Oznažit vše

en: Clear All
cs: Odznačit vše

en: Invert Selection
cs: Obrátit výběr

en: Add Files
cs: Vložit soubory

en: Search Again
cs: Hledej znovu

en: Albums containing %s
cs: Album obsahující %s

en: No Album Matches
cs: V albech nic nenalezeno

en: Photos containing %s
cs: Fotografie obsahující %s

en: Matching Comments
cs: Odpovídající komentáře

en: From Album
cs: Z alba

en: KEYWORDS
cs: Klíčová slova

en: No Photo Matches
cs: Žádné fotografie nebyly nalezeny.

en: Some albums not searched as they require upgrading to the latest version of %s first
cs: Některá alba nebyla prohledána a potřebují aktualizovat na poslední verzi %s

en: upgrade all albums
cs: aktualizovat všechna alba

en: Search the Gallery's Album and Photo<br> titles, descriptions and comments
cs: Hledat alba, fotografie, názvy, popisy, poznámky a komentáře

en: Go
cs: Start

en: Gallery Setup: Step 1
cs: Nastavení Gallery: Krok 1

en: Gallery Diagnostics Page
cs: Diagnostická stránka Gallery

en: Gallery Help Page
cs: Domovská stránka Gallery

en: Having problems?  Try the %s, %s and %s.
cs: Máte problémy? Zkuste %s, %s a %s.

en: Having problems?  Try the %s and %s.
cs: Máte problémy? Zkuste %s a %s.

en: Success
cs: Úspěšné

en: Serious Warning
cs: Vážné varování

en: Warning
cs: Varování

en: Failed!
cs: Neuspěšné

en: There are errors in your configuration that will prevent Gallery from functioning properly.
cs: Jsou zde chyby v nastavení, které zabraňují správnému fungování Gallery.

en: You must fix them before you can continue.
cs: Musíte je opravit před tím, než budete pokračovat.

en: Gallery Setup: Step 2
cs: Nastavení Gallery: Krok 2

en: Your configuration has been successfully saved!
cs: Vaše nastavení bylo úspěšně uloženo!

en: Unable to write to %s.
cs: Nemohu zapisovat do %s.

en: Slide Show for album
cs: Slide show pro album

en: The slide show is stopped, Click [play] to resume.
cs: Slide show je zastaveno. Klikněte na [play] pro pokračování.

en: Slide show is running...
cs: Slide show právě probíhá...

en: forward
cs: vpřed

en: reverse
cs: vzad

en: Picture is loading...
cs: Fotografie se nahrává...

en: of
cs: z

en: Please Wait...
cs: Prosím čekejte...

en: not working for you? try the low-tech
cs: nefunguje? Zkuste low-tech

en: Slide Show
cs: Slide show

en: direction
cs: směr

en: normal size
cs: normální velikost

en: full size
cs: originální velikost

en: Delay:
cs: Prodleva:

en: second
cs: sekunda

en: seconds
cs: sekund

en: Transition:
cs: Přeměna:

en: Loop
cs: Cyklus

en: This album has no photos to show in a slide show.
cs: Toto album neobsahuje žádné fotografie, které lze prohlížet ve slide show.

en: back to album
cs: zpět na album

en: reverse direction
cs: obrácený směr

en: forward direction
cs: normální směr

en: Sort Album
cs: Seřadit album

en: Select your sorting criteria for this album below
cs: Zvolte kritéria pro řazení

en: Warning:  This operation can't be undone.
cs: Varování: Tato operace nemůže být vrácena.

en: By Upload Date
cs: Dle data uploadu

en: By Picture-Taken Date
cs: Dle data vyfotografování

en: By Filename
cs: Dle názvu souboru

en: By Number of Clicks
cs: Dle počtu zobrazení

en: By Caption
cs: Dle popisu

en: By Number of Comments
cs: Dle počtu komentářů

en: Randomly
cs: Náhodně

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Sort
cs: Setřídit

en: This is not a problem!
cs: To není problém!

en: Rest assured, that if this process takes a long time now, it's going to make your Gallery run more efficiently in the future.
cs: Buďte si jisti, že pokud teď tento proces bude trvat dlouho, v budoucnosti poběží vaše galerie mnohem rychleji.

en: Progress
cs: Probíhá

en: Upgrade Albums
cs: Aktualizace alb

en: The following albums in your Gallery were created with an older version of the software and are out of date.
cs: Následující alba ve vaší Galerii byla vytvořena starší verzí verzí programu a jsou zastaralá.

en: We can upgrade them.  This may take some time for large albums but we'll try to keep you informed as we proceed.
cs: My je můžeme aktualizovat. To může pro zabrat celkem dost času, ale my se vás budeme snažit informovat o postupu.

en: None of your photos will be harmed in any way by this process.
cs: Žádná z vašich fotografií nebude tímto procesem poškozena.

en: All albums are up to date.
cs: Všechna alba byla aktualizována.

en: The following albums need to be upgraded.  You can process them individually by clicking the upgrade link next to the album that you desire, or you can just %supgrade them all at once%s
cs: Následující alba potřebují aktualizaci. Můžete jí spustit kliknutím na aktualizační odkaz u požadovaného alba, nebo je můžete %saktualizovat všechna najedbou%s

en: Incorrect password
cs: Chybné heslo

en: You must provide your old password to change it.
cs: Musíte vložit staré heslo, aby jste ho mohli změnit.

en: Change User Preferences
cs: Změna uživatelských předvoleb

en: You can change your user information here.
cs: Zde si můžete změnit uživatelské informace.

en: If you want to change your password, you must provide your old password and then enter the new one twice.
cs: Pokud si chcete změnit heslo, musíte znát své staré heslo.

en: You can change your username to any combination of letters and digits.
cs: Můžete si změnit uživatelské jméno na jakoukoli kombinaci písmen a čísel.

en: Empty
cs: Prázdné

en: edit %s
cs: upravit %s

en: No Caption
cs: Bez popisu

en: edit
cs: upravit

en: Error:
cs: Chyba:

en: Results:
cs: Výsledky:

en: Error messages:
cs: Chybové hlášení:

en: Status: %s (expected %s)
cs: Status: %s (kromě %s)

en: PHP's %s unable to determine dimensions.
cs: PHP's %s nemůže určit velikost.

en: Upload Date
cs: Datum uploadu

en: Image Size
cs: Velikost fotografie

en: Additional EXIF Data
cs: Další EXIF data

en: Not closing this window because debug mode is on
cs: Okno se nezavře, prorože je zapnutý debug mód

en: target file size %d kbytes
cs: cílová velikos souboru %d kbytes

en: - file size %d kbytes
cs: - velikost souboru %d kbytes

en: Unknown file type: %s
cs: Nesnámý typ souboru: %s

en: Can't write to %s.
cs: Nemohu zapisovat do %s.

en: Can't read %s.
cs: Nemohu číst %s.

en: Select Album
cs: Vyberte album

en: current location
cs: současné umístění

en: Error: %s!
cs: Chyba: %s!

en: Need help?  Look in the  %s%s FAQ%s
cs: Potřebujete pomoc?  Podívejte se na  %s%s FAQ%s

en: no images
cs: žádné fotografie

en: %s in this album
cs: %s v tomto albu

en: %s are hidden
cs: %s je skrytých

en: %s is hidden
cs: %s je skrytá

en: add photos
cs: vložit fotografie

en: add photo
cs: vložit fotografii

en: new nested album
cs: nové podalbum

en: custom fields
cs: uživatelská pole

en: captions
cs: popisy

en: sort
cs: seřadit

en: resize all
cs: změnit velikost

en: rebuild thumbs
cs: přegenerovat náhledy

en: properties
cs: vlastnosti

en: view&nbsp;all&nbsp;comments
cs: zobraz&nbsp;všechny&nbsp;komentáře

en: slideshow
cs: slide show

en: Changed:
cs: Změněno:

en: Contains:
cs: Obsahuje:

en: 0 items
cs: 0 položek

en: Viewed:
cs: Zorazeno:

en: Movie
cs: Film

en: Photo
cs: fotografii

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit Title
cs: Upravit název

en: Edit Description
cs: Upravit popis

en: Edit Thumbnail
cs: Upravit náhled

en: Rotate/Flip
cs: Otočit / Zrcadlit

en: Highlight
cs: Zvýraznit

en: Reset Counter
cs: Nulovat počítadlo

en: Move
cs: Přesunout

en: Show
cs: Zobrazit

en: Hide
cs: Skrýt

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Hey! Add some photos.
cs: Hej! Přidej nejaké fotografie.

en: This album is empty.
cs: Toto album je prázdné.

en: Comments available for this item.
cs: K této položce je k dispozici komentář.

en: Comments for this Album
cs: Komentář pro toto album

en: return to album
cs: návrat do alba

en: Sorry.  This album does not allow public comments.
cs: Promiňte. Toto album nepříjmá veřejné komentáře.

en: resize photo
cs: změnit velikot fotografie

en: delete photo
cs: smazat fotografii

en: View Images
cs: zobrazit fotografie

en: normal
cs: normální

en: full
cs: originální

en: photo properties
cs: vlastnosti fotografie

en: print this photo on %s
cs: vytiskni tuto fotografii v %s

en: Photo Properties
cs: Vlastnosti fotografie

en: File Upload Date
cs: Soubor byl nahrán dne

en: Item Capture Date
cs: Položka pořízena dne

en: Reload EXIF Data From File
cs: Obnovit EXIF data ze souboru
