Gallery 1.4 - en to uk translation catalogue (596 entries)

en: %d of %d
uk: %d з %d

en: %d total
uk: %d всього

en: %s exists, but is not a directory!
uk: %s вже існує, але не тека!

en: %s has detected the following directories: %s in your albums directory (%s).
uk: %s визначив(ла) такі теки: %s в Вашій теці альбомів (%s).

en: %s is not executable!
uk: %s - не двійковий файл!

en: %s is reserved and cannot be used.
uk: %s - зарезервована назва і не  може використовуватись.

en: %s this album so that the URL is not so generic!
uk: %s цього альбому, щоб воне не була такою невизначеною!

en: %s with FTP access
uk: %s з доступом до FTP

en: %s with shell access
uk: %s з доступом до командної оболонки

en: %s, %s on %s
uk: %s, %s на %s

en: %sClick here%s to hide the details
uk: Щоб сховати подробиці %sклацніть тут%s

en: (this may take a while)
uk: (це може зайняти певний час)

en: - Creating New Album Highlight
uk: - Створюється титульне фото для альбома

en: 0 hits
uk: 0 переглядів

en: 0 items
uk: 0 пунктів

en: 0 pages
uk: 0 сторінок

en: 0 times
uk: 0 разів

en: 1 photo in this album
uk: 1 фото в цьому альбомі

en: 1. Select the number of files you want to upload:
uk: 1. Виберіть кількість файлів, що Ви збираєтесь завантажити:

en: 2. Use the Browse button to find the photos on your computer
uk: 2. Скориставшись кнопкою Перегляд щоб вибрати фото на своєму комп'ютері

en: <b>Note:</b>  Your %s directory (%s) is not in your open_basedir list (specified in php.ini) %s so we can't perform all of our basic checks on the files to make sure that they exist and they're executable.
uk: <b>Зауваження:</b> Ваш каталог %s (%s) не знаходиться в списку open_basedir (який вказано в файлі php.ini) %s. Тобто, ми не можемо виконати основні кроки для перевірки файлів, щоб пересвідчитись, що вони існують і  можуть виконуватись.

en: <b>Note:</b> Your %s directory (%s) is not in your open_basedir list (specified in php.ini) %s so we can't perform all of our basic checks on the files to make sure that they exist and they're executable.
uk: <b>Зауваження:</b> Ваш каталог %s (%s) не знаходиться в списку open_basedir (який вказано в файлі php.ini) %s. Тобто, ми не можемо виконати основні кроки для перевірки файлів, щоб пересвідчитись, що вони можуть виконуватись.

en: <i>Note:</i> this feature is still experimental!
uk: <i>Увага</i>: це все ще експериментальна функція!

en: A Java application that runs on Mac, Windows and Unix
uk: Програма Java, яка працює на Маках, Віндовсі і Юніксі.

en: A user with the username of %s already exists
uk: Користувач з іменем %s вже існує

en: Add Comment
uk: Додати коментар

en: Add Files
uk: Додати файли

en: Add Photo
uk: Додати фото

en: Add Photos
uk: Додати фото

en: Add new items at beginning of album
uk: Додавати нові пункти на початку альбома

en: Adding %s
uk: Додавання %s

en: Advanced
uk: Розвинутий

en: Album
uk: Альбом

en: Album Caption:
uk: Підпис до альбома :

en: Album Permissions
uk: Дозволи для альбома

en: Album Properties
uk: Властивості альбома

en: Album Summary
uk: Коротка довідка про альбом

en: Album Title
uk: Заголовок альбома

en: Album up to date.
uk: Альбом поновлений.

en: Albums containing %s
uk: Альбоми, в яких є %s

en: All %d ImageMagick binaries located
uk: Всі двійкові файли %d ImageMagick знайдені

en: All %d NetPBM binaries located
uk: Всі двійкові файли %d NetPBM знайдені

en: All %d languages found
uk: Знайдені всі з %d мов.

en: All gallery locales are available on this host
uk: Всі локалі галереї встановлені на цьому хості.

en: Allow item owners to delete their images
uk: Дозволити власникам стираати свої зображення

en: Allow item owners to modify their images
uk: Дозволити власникам змінювати свої зображення

en: Allow public commenting for photos in this album?
uk: Дозволити стороннім відвідувачам додавати свої коментарі до фото в цьому альбомі?

en: Alternatively, you can use one of these desktop agents to drag and drop photos from your desktop
uk: Додатково, Ви також можете використовувати один з цих агентві для простого додання фото з стільниці з використанням "пересунути-й-кинути" (т.зв. drag-n-drop)

en: And then start the %sConfiguration Wizard%s.
uk: І після цього запустіть %sПомічник конфігурації%s

en: Anonymous User
uk: Анонімний користувач

en: Apply
uk: Застосувати

en: Apply to nested Albums
uk: Застосувати до вкладених альбомів

en: Apply values to nested Albums (except Album Title and Summary).
uk: Застосувати ці установки для вкладених альбомів (крім заголовку Альбома і короткої інформації).

en: Ascending
uk: В порядку зростання

en: Attention Gallery Administrator!
uk: Увага адміністратора Галереї!

en: Auto fit-to-window for<br>images without a resized copy
uk: Автоматично встановлювати розмір <br>фото в залежності від розміру вікна без<br> необхідності мати фото відповідного розміру

en: Auto-Resize
uk: Автоматично встановлювати розмір

en: Auto-Resize file size kilobytes (0 or blank for no size restriction)
uk: Розмір файла для автоматичної зміни розміру (кБайт). Якщо 0 або пусто - немає обмежень розміру.

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Background Image
uk: Зображення на тлі

en: Border color
uk: Колір рамок

en: Border width
uk: Ширина поля

en: Borders
uk: Рамки

en: By Caption
uk: За підписом

en: By Filename
uk: За назвою файла

en: By Number of Clicks
uk: За числом переглядів

en: By Number of Comments
uk: За кількістю коментарів

en: By Picture-Taken Date
uk: За датою зйомки

en: By Upload Date
uk: За датою вивантаження

en: Can't find %s!
uk: Неможливо знайти %s!

en: Can't read %s.
uk: Не можу прочитати %s.

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Cannot verify this path (it's not in your open_basedir list)
uk: Не можливо перевірити цей маршрут (він не входить до переліку open_basedir)

en: Caption
uk: Підпис

en: Captionator
uk: Описи

en: Capture Date
uk: Дата зйомки

en: Change Owner
uk: Змінити власника

en: Change User Preferences
uk: Змінити установки користувача

en: Changed:
uk: Змінено:

en: Changing permissions for %s
uk: Зміна дозволів для %s

en: Check
uk: Перевірити

en: Check %s
uk: Перевірити %s

en: Check All
uk: Відмітити всі

en: Check Sessions
uk: Перевірити сесії

en: Checking %s
uk: Перевіряю %s

en: Choose which part of the image will compose your thumbnail:
uk: Виберіть частину зображення, яка служитиме піктограмою:

en: Clear All
uk: Зняти відмітку з усіх

en: Click &quot;ok&quot; again.
uk: Клацніть на OK знову

en: Click &quot;ok&quot;.
uk: Клацніть на ok

en: Click the <b>Browse</b> button to locate a photo to upload.
uk: Натисніть кнопку <b>Перегляд</b> щоб вибрати фото для завантеження

en: Click this link and then follow the instructions to log into your Gallery, select an album and publish the image.
uk: Клацніть це посилання і потім виконайте інструкції по реєстрації на сервері, виберіть альбом і опублікуйте зображення.

en: Clockwise
uk: За годинниковою стрілкою

en: Close
uk: Закрити

en: Columns
uk: Стовпчиків

en: Comments
uk: Коментарі

en: Comments available for this item.
uk: Коментарі до цього пункту.

en: Comments for this Album
uk: Коментарі для цього альбома

en: Configure Custom Fields
uk: Сконфігурувати власні поля

en: Configure Gallery
uk: Конфігурація Галереї

en: Contains:
uk: Має:

en: Could not locate jhead
uk: Неможливо відшукати jhead

en: Could not locate jpegtran
uk: Неможливо знайти jpegtran

en: Could not open url: %s
uk: Не можу відкрити URL: %s

en: Counter-Clockwise
uk: Проти годинникової стрілки

en: Create
uk: Створити

en: Create New Album
uk: Створити новий альбом

en: Create User
uk: Створити користувача

en: Create a new user here.
uk: Створити нового користувача тут.

en: Creating Thumbnail
uk: Створення піктограм

en: Current Location is %s
uk: Сучасне положення %s

en: Custom Thumbnail
uk: Нестандартна піктограма

en: Day
uk: День

en: Default Font
uk: Стандартний шрифт

en: Delay:
uk: Затримка:

en: Delete
uk: Стерти

en: Delete Album
uk: Стерти альбом

en: Delete Photo
uk: Стерти фото

en: Delete User
uk: Стерти рахунок

en: Descending
uk: В порядку спадання

en: Description
uk: Опис

en: Dismiss
uk: Закрити

en: Display EXIF data?
uk: Показувати дані EXIT?

en: Display click counter for this album?
uk: Показувати лічильники відвідувань в цьому альбомі?

en: Display owners name with caption
uk: Показувати імена власників з підписами

en: Do you really want to delete this Album?
uk: Ви справді хочете стерти цей альбом?

en: Do you really want to delete this album?
uk: Ви справді хочете стерти цей альбом?

en: Do you really want to delete this photo?
uk: Ви справді хочете стерти це фото?

en: Do you really want to delete user
uk: Чи справді Ви хочете стерти рахунок користувача?

en: Do you want this photo to be the one that shows up on the gallery page, representing this album?
uk: Чи Ви хочете, щоб це фото з'являлось на титульній сторінці, як "обкладинка" цього альбома?

en: Done
uk: Закінчено

en: Done.
uk: Закінчено.

en: Download the %sXP Configuration File%s
uk: Звантажте %sФайл конфігурації для XP%s

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit %s
uk: Редагувати %s

en: Edit Description
uk: Змінити опис

en: Edit Text
uk: Редагувати текст

en: Edit Thumbnail
uk: Змінити піктограму

en: Edit Title
uk: Змінити заголовок

en: Edit the %s and click %s when you're done
uk: Змініть %s і коли закінчите клацніть на %s

en: Email Address
uk: Поштова (електронна) адреса

en: Empty
uk: Пусто

en: Enter New Album Title
uk: Введіть новий заголовок для альбома.

en: Enter your comment for this picture in the text box below.
uk: Введіть свій коментар до цього зображення в полі вводу нижче.

en: Error
uk: Помилка

en: Error messages:
uk: Повідомлення про помилки:

en: Error! %s
uk: Помилка! %s

en: Error:
uk: Помилка:

en: Error: %s!
uk: Помилка: %s!

en: Even if this user is recreated, those permissions are gone.
uk: Навіть, якщо ім'я користувача відновлено, його нестандартні дозволи пропали.

en: Exit
uk: Вийти

en: Failed!
uk: Збій!

en: Fetching Urls...
uk: Визначення URL'ів...

en: Field
uk: Поле

en: File
uk: Файл

en: File %s does not exist.
uk: Файлу %s не існує.

en: File Upload Date
uk: Дата вивантаження файла

en: File upload in progress!
uk: Відбувається вивантаження фотографій!

en: First
uk: Перше

en: First Page
uk: Перша сторінка

en: First Photo
uk: Перше фото

en: First, put Gallery in configuration mode:
uk: Перше, переведіть Галерею в режим конфігурації:

en: Flip
uk: Перевернути

en: Font
uk: Шрифт

en: For other errors, please refer to the list of possible responses in %s to get more information.
uk: З приводу інших помилок, будь ласка, зверніться до списку можливих повідомленяь в %s щоб отримати більш детальну інформацію.

en: Found %d images
uk: Знайдено %d зображень

en: From Album
uk: З альбома

en: From:
uk: Від:

en: Full Name
uk: Повне ім'я

en: Gallery
uk: Галерея

en: Gallery Configuration
uk: Конфігурація Галереї

en: Gallery Configuration Error
uk: Помилка конфігурації Галереї

en: Gallery Diagnostics
uk: Діагностика галереї

en: Gallery Diagnostics Page
uk: Діагностична сторінка галереї

en: Gallery Help Page
uk: Сторінка підказок галереї

en: Gallery Settings
uk: Установки Галереї

en: Gallery Setup: Step 1
uk: Установка Галереї: крок 1

en: Gallery Setup: Step 3
uk: Установка Галереї: крок 3

en: Gallery has not been configured!
uk: Галерея не сконфігурована!

en: Gallery in Configuration Mode
uk: Галерея в режимі конфігурації

en: Gallery is misconfigured
uk: Галерея некоректно сконфігурована

en: Gallery is not configured correctly.  There could be a variety of reasons for this.  The easiest way to fix this problem is to re-run the configuration wizard.
uk: Галерея некоректно сконфігурована. Цьому може бути велика кількість причин. Найростіший способ виправити помилки - це ще раз скористуватись помічником конфігурації.

en: Gallery language
uk: Мова галереї

en: Gallery must be configured before you can use it.  First, you must put it into configuration mode.  Here's how.
uk: Перш, ніж користуватись, Галерею потрібно сконфігурувти. Перш за все, Вам потрібно перевести її в режим конфігурації. Ось як.

en: Gallery needs Reconfiguration
uk: Конфігурацію Галереї треба змінити

en: Gallery prefers NetPBM version 9.9 and up.  You can install just the binaries Gallery needs from %sGallery on SourceForge%s.  Or, you can compile and install the entire NetPBM package from %sNetPBM on SourceForge%s.
uk: Надається перевага версіям NetPBM 9.9 і вище. Можна встановити тільки ті двійкові програми, які потрібні Галереї: з сторінки %sГалерея на SourceForge%s. Або можна скомпілювати весь пакунок NetPBM з майданчику %sNetPBM on SourceForge%s

en: Gallery requires that your PHP installation is configured with proper session support.
uk: Для Галереї потрібно, щоб PHP було встановлено і сконфігуровано з відповідною підтримкою сесій.

en: Gallery: Configuration Mode
uk: Галерея: режим конфігурації

en: Go
uk: Перейти

en: Having problems?  Try the %s and %s.
uk: Проблеми? Спробуйте %s і %s.

en: Having problems?  Try the %s, %s and %s.
uk: Проблеми? Спробуйте %s, %s і %s.

en: Hey!
uk: Агов!

en: Hey! Add some photos.
uk: Агов! Додай якісь фото.

en: Hide
uk: Сховати

en: Highlight
uk: Винести на передній план

en: Highlight Photo
uk: Винести фото на передній план (титульне фото)

en: Horizontal
uk: Горизонтальне

en: Hours
uk: Година

en: How do you want to manipulate this photo?
uk: Як змінити це фото?

en: I can read your .htaccess file
uk: Файл .htaccess можливо прочитати

en: If both the attempts above failed, you should ask your ISP what operating system you are using.
uk: Якщо обидва методи неуспішні, зверністься до свого провайдера послуг щоб дізнатись, яку операційну систему Ви використовуєте.

en: If it asks you for confirmation about changing the file type, answer &quot;yes&quot;.
uk: У відповідь на запитання про підтвердження зміни типу файла, дайте ствердну відповідь.

en: If that is not right (or if it is blank), re-run the configuration wizard and enter a location for %s.
uk: Якщо це не так (або якщо це поле пусте), ще раз виконайте помічник конфігурації і введіть тут положення %s.

en: If you delete this user, any such permissions go away.
uk: Якщо Ви зітрете цього користувача, будь-які такі дозволи пропадуть.

en: If you experience problems, you should seek help on the %s Gallery Help Page%s
uk: При виникненні проблем з Галереєю, зверніться по допомогу до сторінки %s Підказки для Галереї%s

en: If you see an error above complaining about reading or writing to %s then this is likely a permission/configuration issue on your system.  If it mentions %s then it's because your system is configured with %s enabled.
uk: Якщо вище помилка повідомляє про заборону читання чи запису в %s, скоріш за все це проблема установки Вашої системи. Якщо згадується %s, це означає, що Ваша система сконфігурована з дозволеним %s.

en: If you see errors, you should %sclick here%s to see more details
uk: Якщо з'явились помилки, %sклацніть тут%s для детальної інформації

en: If you want to change your password, you must provide your old password and then enter the new one twice.
uk: Якщо Ви хочете змінити свій пароль, Вам потрібно надрукувати свій старий пароль і ввести новий двічі.

en: If you've finished your configuration but you're still seeing this page, that's because for safety's sake we don't let you run Gallery in an insecure mode.
uk: Якщо Ви вже закінчили конфігурацію, але все ще бачите цю сторінку, це може бути тому, що Галерея не дозволяє сама себе в незахищеному режимі.

en: Image Size
uk: Розмір зображення

en: In a shell do this
uk: Виконайте наступне в командній оболонці

en: Invalid image
uk: Зіпсоване зображення

en: Invalid user
uk: Невірний користувач

en: Invalid username or password
uk: Невірне ім'я користувача чи пароль

en: Invert Selection
uk: Змінити на протилежне

en: It seems that you did not configure your GALLERY. Please run and finish the configuration wizard.
uk: Виглядає так, що Ви не сконфігурували свою ГАЛЕРЕЮ. Будь ласка, скористайтесь помічником конфігурації і доведіть його до кінця.

en: It will ask you if you want to import these values into your registry.
uk: Вас спитають, чи хочете Ви додати ці значення в реґістр.

en: It will tell you that the files were imported successfully.
uk: Вас повідомлять, що імпортування було виконано успішно.

en: It's a good place to look to examine all the various PHP configuration settings, and to find out on what kind of system you're running (sometimes it's difficult to tell when you're on an ISP's machine)
uk: Це - непогане місце для аналізу різноманітних установок PHP і для визначення того, яку саме систему Ви маєте (інколи це буває нелегко, якщо ця машина належить провайдеру інтернет-послуг).

en: It's relatively easy to configure.
uk: Її досить легко настроїти.

en: Item Capture Date
uk: Дата зйомки

en: KEYWORDS
uk: КЛЮЧОВІ СЛОВА

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Last
uk: Останнє

en: Last Page
uk: Остання сторінка

en: Last Photo
uk: Останнє фото

en: Last changed on %s.
uk: Зміни внесені %s.

en: Let us see if we can figure out what operating system you are using.
uk: Спробуємо розібратись, яку операційну систему Ви використовуєте.

en: Link Color
uk: Колір посилань

en: Loading configuration files.  If you see an error here, it is probably because you have not successfully run the config wizard.
uk: Читання файлів конфігурації. Якщо на цьому кроці Ви зустрінете помилки, це може бути через те, що помічник конфігурації закінчився неуспішно.

en: Logging in gives you greater permission to view, create, modify and delete albums.
uk: Зареєструвавшись, Ви отримаєте більше можливостей для перегляду, створення, змін та стирання альбомів.

en: Login
uk: Реєстрація

en: Login Incorrect
uk: Невдала реєстрація

en: Login to %s
uk: Зараєструватись на %s

en: Look for keywords like %s, %s, %s etc. in the output above.
uk: У інформації нижче пошукайте ключові слова типу %s, %s, %s тощо.

en: Loop
uk: Повторювати

en: Make sure that the values above make sense to you.
uk: Пересвідчіться, що Ви розумієте про що йдеться.

en: Manage Users
uk: Користувачі

en: Matching Comments
uk: Відповідність коментарів

en: Maximum side length in pixels
uk: Максимальна довжина сторони в пікселах

en: Minutes
uk: Хвилина

en: Missing value
uk: Відсутнє значення

en: Modify
uk: Змінити

en: Modify User
uk: Змінити користувача

en: Month
uk: Місяць

en: Move
uk: Перемістити

en: Move Album
uk: Перемістити альбом

en: Move Photo
uk: Перемістити фото #

en: Move a range of photos to a new album:
uk: Перемістити серію фото в новий альбом:

en: Move it!
uk: Перемістити його!

en: Move the album to a new album:
uk: Перемістити альбом в новий альбом:

en: Move this album within the album:
uk: Перемістити цей альбом всередині альбома:

en: Move this photo within the album:
uk: Перемістити це фото всередині альбома:

en: Move to Album!
uk: Перемістити в Альбом!

en: Movie
uk: Фільм

en: Moving photo #
uk: Переміщається фото #

en: Multiple Caption Editor.
uk: Редактор підписів

en: NEW TOP LEVEL ALBUM
uk: НОВИЙ АЛЬБОМ НАЙВИЩОГО РІВНЯ

en: NO PHOTOS!
uk: НЕМАЄ ФОТО !

en: Name and comment are both required to save a new comment!
uk: Для запису коментаря потрібні обидва: ім'я і коментар!

en: Name or email:
uk: Ім'я чи поштова адреса:

en: Nest within another Album:
uk: Помістити його всередині іншого Альбома:

en: Nested albums in this range will be ignored
uk: Вкладені альбоми в цьому діапазоні ігноруватимуться

en: NetPBM not being used in this installation
uk: В цій установці NetPBM не використовується

en: New Album
uk: Новий альбом

en: New Password
uk: Новий пароль

en: New Password (again)
uk: Новий пароль (ще раз)

en: Next Page
uk: Наступна сторінка

en: Next Photo
uk: Наступне фото

en: No
uk: Ні

en: No Album Matches
uk: Не знайдено відповідних альбомів

en: No Caption
uk: Без підпису

en: No Parent Album Specified!
uk: Не вказано альбом рівнем вище.

en: No Photo Matches
uk: Не знайдено відповідних фото

en: No album specified!
uk: Не вказано альбом!

en: No albums
uk: Немає альбомів

en: No description
uk: Немає опису

en: No file specified
uk: Не вказано файл

en: No highlight
uk: Без титульного кадру

en: No images uploaded!
uk: Жодних зображень не відвантажено!

en: No languages found.
uk: Не знайдено мови.

en: No thumbnail
uk: Немає піктограми

en: Nobody
uk: Нікому

en: Not Logged In!
uk: Не зареєстровані!

en: Not closing this window because debug mode is on
uk: Не закриваю це вікно, бо режим відладки вмикнено

en: Note
uk: Примітка

en: Note:
uk: Примітка:

en: Note:  This album is out of date!
uk: Увага: цей альбом застарів!

en: Number of user defined custom fields
uk: Кількість власно визначених користувачем полів

en: OR
uk: АБО

en: Offer visitors ability to specify<br>preference for full-size or resized images
uk: Надає користувачам можливість користуватись<br> або фото повного розміру, або маштабованими.

en: Ok!  Version: %s
uk: Гаразд!  Версія: %s

en: Old Password
uk: Старий пароль

en: Only %d of %d possible languages are available.  If you want the missing languages, download a fresh copy of %s from %s.
uk: Присутні тільки %d із %d можливих мов. Якщо Вам потрібні ті мови, які відсутні тут, звантажте новішу версію %s з %s.

en: Open your Windows explorer and browse to a folder containing a JPG image.
uk: Відкрийте свій Windows Explorer і перейдіть в теку, в якій зберігаються зображення JPG.

en: Or, upload any images found at this location.
uk: Або вивантажити всі фото знайдені тут.

en: Original Size
uk: Початковий розмір

en: Owner
uk: Власник

en: Owner:
uk: Власник:

en: PHP Info
uk: Інформація про PHP

en: PHP v%s is OK
uk: Значення v%s в PHP задовільне

en: Parsing %s for images...
uk: Переглядається %s в пошуках зображень...

en: Password
uk: Пароль

en: Password must be at least 3 characters
uk: Пароль не може бути коротшим за 3 літери

en: Password:
uk: Пароль:

en: Passwords do not match!
uk: Паролі не однакові!

en: Permissions
uk: Права доступу

en: Photo
uk: Фото

en: Photo Capture Date
uk: Дата зйомки

en: Photo Properties
uk: Властивості фото

en: Photo Upload
uk: Відвантаження фото

en: Photos containing %s
uk: Фото, в яких є %s

en: Picture is loading...
uk: Завантажується картинка...

en: Please Enter Username and Password
uk: Введіть ім'я і пароль, будь ласка.

en: Please Wait...
uk: Зачекайте ...

en: Please check regularly for updates.
uk: Будь-ласка, перевіряйте чи є нові версії регулярно.

en: Please select a user
uk: Виберіть користувача, будь ласка.

en: Press the 'Back' button and try again!
uk: Натисніть кнопку 'Назад' і спробуйте ще раз!

en: Previous Page
uk: Попередня сторінка

en: Previous Photo
uk: Попереднє фото

en: Processing %s as a local directory.
uk: Обробляється %s як локальна тека.

en: Processing and Saving Photos
uk: Обробка і збереження фотографій

en: Processing image
uk: Обробка зображення

en: Processing image %d...
uk: Обробка зображення %d...

en: Processing status...
uk: Стан обробки...

en: Progress
uk: Поступ

en: Publish Your Photos and Movies to %s.
uk: Публікуйте свої фото і фільми на %s.

en: Publishing with Windows XP
uk: Опублікувати з Windows XP

en: Randomly
uk: Довільно

en: Rebuilding %d thumbnails...
uk: Перебудовуються %d піктограм...

en: Rebuilding 1 thumbnail...
uk: Перестворення 1 піктограми...

en: Rebuilding Thumbnails
uk: Перестворення піктограм

en: Reload EXIF Data From File
uk: Прочитати дані EXIT з файла

en: Remaking the Thumbnail...
uk: Створення піктограми...

en: Rename
uk: Змініть назву

en: Rename Album
uk: Перейменувати альбом

en: Reset Counter
uk: Обнулити лічильник

en: Resize Photo
uk: Змінити розмір фото

en: Resizing %d photos...
uk: Змінюються розміри %d фото...

en: Resizing %s
uk: Змінюється розмір %s

en: Resizing 1 photo...
uk: Змінюється розмір 1 фото...

en: Resizing photo
uk: Зміна розмірів фото

en: Resizing photos
uk: Змінюється розмір фото

en: Results:
uk: Результати:

en: Retry
uk: Повторити

en: Return to Add Photos
uk: Повернутись до Додати фото

en: Return to the %sconfig wizard%s.
uk: Повернутись в %sпомічник конфігурації%s.

en: Right click on this file and you should see a menu appear.
uk: Клацніть правою клавішею мишки на цьому файлі і Ви маєте побачити меню

en: Rotate
uk: Повернути

en: Rotate/Flip Photo
uk: Повернути/дзеркально відобразити фото

en: Rotating/Flipping photo.
uk: Повертається/дзеркально відображається фото

en: Rows
uk: Рядків

en: Save
uk: Записати

en: Save Config
uk: Зберегти конфігурацію

en: Save Settings
uk: Зберегти настройки

en: Save and Edit Next %d
uk: Записати і редагувати наступний %d

en: Save and Edit Previous %d
uk: Записати і редагувати попередній %d

en: Save and Exit
uk: Записати і вийти

en: Save this file on your PC and rename it %s.
uk: Запишіть цей файл на своєму PC і змініть його назву на %s.

en: Search
uk: Пошук

en: Search Again
uk: Шукати знову

en: Search the Gallery's Album and Photo<br> titles, descriptions and comments
uk: Шукати заголовки, описи і коментарі<br> альбомів і фотографій

en: Seconds
uk: Секунди

en: Security violation
uk: Порушення захисту

en: Select Parent Album
uk: Виберіть альбом рівнем вище

en: Select the <b>Merge</b> option (this should be at the top of the menu).
uk: Виберіть <b>Об'єднати</b>(Merge) - цей пункт має бути вгорі меню.

en: Select the Album to which to Publish
uk: Виберіть альбом, в якому опублікувати

en: Select the image and there should be a link on the left that says &quot;Publish this file to the web...&quot;
uk: Виберіть зображення і повинно з'явитись посилання ліворуч, де буде написано "Опублікувати на веб'і"

en: Select the new location of album
uk: Виберіть нове місце для альбома

en: Select the new location:
uk: Виберіть нове положення:

en: Select your sorting criteria for this album below
uk: Вибрати критерій упорядкування для цього альбома нижче

en: Serious Warning
uk: Серйозне попередження

en: Set photo captions with original filenames.
uk: Взяти підписи до фото з назв файлів.

en: Show
uk: Показати

en: Show <i>Return to</i> link
uk: Показувати посилання <i>Повернутись до</i>

en: Show Owner
uk: Показувати власника

en: Skipping Album #%d
uk: Пропускається альбом #%d

en: Skipping album %d...
uk: Пропускається альбом %d...

en: Slide Show
uk: Показ слайдів

en: Slide Show for album
uk: Слайди з альбома

en: Some albums not searched as they require upgrading to the latest version of %s first
uk: В деяких альбомах не проводився пошук, оскільки спочатку їх треба поновити до найостаннішої версії %s

en: Sort
uk: Сортувати

en: Sort Album
uk: Сортувати альбом

en: Step 1
uk: 1 крок

en: Step 2
uk: 2 крок

en: Sub-albums
uk: Вкладені альбоми

en: Submit URL or directory
uk: Відіслати URL чи маршрут до каталогу

en: Success
uk: Успішно

en: Success!
uk: Успішно!

en: Supported file types
uk: Дозволені типи файлів

en: Target filesize
uk: Розмір файла

en: Temporary directory
uk: Тимчасовий каталог

en: Text Color
uk: Колір тексту

en: The config wizard tries all kinds of diagnostics to try to find and work around any issues that it finds on your system, but there may be other problems that we have not thought of.
uk: Конфігураційний помічник пробує відшукати і діагнозувати проблеми на Вашій системі, але можуть трапитись такі проблеми, про які ми не подумали.

en: The location can either be a URL or a directory on the server.
uk: Це може бути або URL, або каталог на сервері.

en: The name cannot contain any of the following characters
uk: Назва не може містити жодного з наступних символів

en: The slide show is stopped, Click [play] to resume.
uk: Показ слайдів призупинено. Натисніть [грати] щоб продовжити.

en: Then just reload this page and all should be well.
uk: Після цього просто перечитайте сторінку ще раз і все має бути в порядку.

en: Then launch the %sconfiguration wizard%s
uk: Потім виконайте %s помічник конфігурації%s

en: There are errors in your configuration that will prevent Gallery from functioning properly.
uk: В Вашій конфігурації Галереї знайдені помилки, що перешкодять їй працювати, як потрібно.

en: There are no users!  Create one.
uk: Немає користувачів! Створіть хоча б одного.

en: There is already an album with that name!
uk: Вже є альбом з такою назвою!

en: These are not valid albums.  Please move them out of the albums directory.
uk: Вони не належать до дозволених альбомів. Будь ласка, зітріть їх з каталогу альбомів.

en: This album contains %s.
uk: Цей альбом містить %s.

en: This album has been viewed %s since %s.
uk: Цей альбом переглядався %s з %s.

en: This album has no photos to show in a slide show.
uk: В цьому альбомі немає слайдів для показу.

en: This album is empty.
uk: Цей альбом порожній.

en: This is a beta version of %s that was released on %s.
uk: Це - бета версія програми %s, яка була випущена %s.

en: This is the Gallery system check page.
uk: Це сторінка перевірки системи Галереї

en: This is the type of system on which PHP was compiled
uk: Ось тип системи, на якій було скомпільовано PHP

en: This is what your system reports
uk: Ось, що повідомляє про себе Ваша система

en: This page is designed to provide some diagnostics about your server to help you find issues that may prevent Gallery from functioning properly.
uk: Ця сторінка призначена для надання деякої діагностичної інформації про ваш сервер з метою полегшення вирішення проблем, які перешкоджають нормальному функціонуванню Галереї

en: This page provides information about your ImageMagick binaries.
uk: Ця сторінка надає інформацію про двійкові файли програм пакету

en: This page provides information about your NetPBM binaries.
uk: Ця сторінка надає інформацію про двійкові файли програм пакету NetPBM

en: This page provides information about your PHP installation.
uk: Ця сторінка надає інформацію про установки PHP

en: This page runs a very simple test on your PHP session configuration.
uk: Ця сторінка виконує дуже простий тест конфігурації сесій в PHP

en: This page will go away automatically when the upload is complete.  Please be patient!
uk: Це вікно закриється автоматично, коли вивантаження закінчиться. Потерпіть...

en: This page will validate your installation to make sure that you have all the necessary components and permissions on this system and that everything is configured reasonably.
uk: Ця сторінка перевірить Вашу установку, щоб переконатись, що Ви маєте всі необхідні компоненти і що дозволи встановлені потрібним чином на цій системі, а також, що все сконфігуровано як треба.

en: This script is designed to examine your %s installation to see if it is ok to be used by Gallery.
uk: Призначення цього скрипта - перевірка Вашої установки %s з метою пересвідчення, що Галерея її може використовувати.

en: This user cannot add photos in %s.
uk: Цей користувач не може додавати фото в %s.

en: This version of %s was released on %s.
uk: Ця версія %s була випущена %s.

en: This will resize your photos so that the longest side of the photo is equal to the target size below and the filesize will be close to the chosen size.
uk: Ця операція змінить розміри Ваших фото таким чином, що довша сторона фото буде дорівнювати вказаному нижче розміру і розмір файла буде якомого ближче до вибраного розміру.

en: Those characters will be ignored in your new album name.
uk: Ці символи ігноруються в новій назві альбома.

en: Thumbnail size
uk: Розмір піктограм

en: Tip:  Upload a ZIP file full of photos and movies!
uk: Підказка: Завантажуйте ZIP файл з набором фото і фільмів!

en: Tip: FTP images to a directory on your server then provide that path here!
uk: Підказка: Вивантажіть файли через FTP в каталог на сервері і вкажіть маршрут до каталогу тут!

en: Title
uk: Посада

en: To configure gallery, %sStart the configuration wizard%s
uk: Для конфігурації Галереї, %sСтартуйте помічник конфігурації%s

en: To move just one photo, make First and Last the same
uk: Щоб перемістити тільки одне фото встановіть Перше і Останнє однаковими

en: Tool
uk: Інструмент

en: Top Level
uk: Горішній рівень

en: Transition:
uk: Перехід:

en: Uh oh!
uk: Ой!

en: Unable to create dir
uk: Неможливо створити теку

en: Unable to make thumbnail
uk: Неможливо створити піктограму

en: Undo
uk: Крок назад

en: Unknown file type: %s
uk: Невідомий тип файлу: %s

en: Untitled
uk: Без назви

en: Upgrade now
uk: Поновити зараз

en: Upgrading album properties...
uk: Поновлюються властивості альбома...

en: Upgrading item %d of %d . . .
uk: Поновлюється  %d з %d . . .

en: Upload Now
uk: Вивантажити тепер

en: Upload Photos to
uk: Відвантажити фото в

en: Uploading Photos
uk: Вивантажуються фото

en: Use %s?
uk: Використовувати %s?

en: Use Defaults
uk: Встановити стандартні

en: Use filename as caption if no caption is specified.
uk: Використовувати назву файла замість підпису, якщо підпис не вказано.

en: Use filenames as captions
uk: Використовувати назви файлів замість підписів

en: User can create albums
uk: Користувачу дозволено створювати альбоми

en: User cannot add to album
uk: Користувачу не дозволено додавати до цього альбома

en: User cannot create ROOT level album.
uk: Користувачу не дозволено створювати альбоми на найвищому рівні.

en: User cannot create nested album in %s.
uk: Користувачу не дозволено створювати альбоми, вкладені в %s.

en: User is an admin
uk: Користувач є адміністратором

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Username and Password are not correct.
uk: Ім'я і пароль невірні.

en: Username must be at least 2 characters
uk: Ім'я користувача має бути хоча б дві літери завдовжки

en: Username must be at most 15 characters
uk: Ім'я користувача має бути не довше 15 літер завдовжки

en: Username must contain only letters or digits
uk: Ім'я користувача має складатись тільки з літер і цифр

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Users can have special permissions in each album.
uk: Користувачі можуть мати спеціальні дозволи в кожному альбомі.

en: Users cannot be recreated.
uk: Користувачів не можна відновлювати.

en: Users who can add photos.
uk: Користувачі, які можуть додавати фото.

en: Users who can change album text.
uk: Користувачі, які можуть змінити текст альбома.

en: Users who can create sub albums.
uk: Користувачі, яким дозволено створювати вкладені альбоми.

en: Users who can delete photos.
uk: Користувачі, які можуть стирати фото.

en: Users who can modify photos.
uk: Користувачі, які можуть змінювати фото.

en: Users who can see the album
uk: Користувачі, яким дозволено дивитись альбом

en: Users who can view full (original) images.
uk: Користувачі, яким дозволено дивитись фото справжнього (оригінального) розміру

en: Using the Windows XP <i>Publish To the Web</i> feature
uk: Використання Windows XP з функцією <i>Опублікувати на веб</i

en: Vertical
uk: Вертикальне

en: View Images
uk: Переглянути зображення

en: Viewed:
uk: Перегладалось:

en: WARNING: Some of the albums need to be upgraded to the current version of gallery.
uk: УВАГА: деякі з альбомів потрібно поновити до поточної версії галереї.

en: Warning
uk: Увага

en: Warning:
uk: Попередження:

en: Warning:  This operation can't be undone.
uk: Попередження: відмінити результати виконання цієї операції неможливо.

en: We are going to test each %s binary individually.
uk: Ми збираємось тестувати кожен з двійкових файлів  %s індивідуально.

en: Welcome, %s
uk: Ласкаво просимо, %s

en: What do you want to name this album?
uk: Як назвати цей альбом?

en: What is the target size for all the photos in this album?
uk: Який розмір фото в цьому альбомі встановити?

en: What is the target size for this photo?
uk: Який розмір вибрати для цього фото?

en: Which photo printing service<br>do you want to let visitors use?
uk: Яким друкарським сервісом Ви надасте<br> можливість  користуватись відвідувачам галереї?

en: Windows XP comes with a nice feature that allows you to publish content from your desktop directly to a web service.  %s <b>has experimental</b> support for this feature.
uk: Windows XP має гарну функцію, яка дозволяє Вам опублікувати веб сторінки прямо з Вашої стільниці. %s має <b>експериментальну</b> підтримку для цього.

en: Year
uk: Рік

en: Year must be between 1000 and 3000
uk: Рік має бути між 1000 і 3000

en: Yes
uk: Так

en: You can change any information about the user using this form.
uk: Ви можете змінити будь-яку інформацію про користувача в цій формі.

en: You can change your user information here.
uk: Ви можете змінити свою інформацію тут.

en: You can change your username to any combination of letters and digits.
uk: Ви можете змінити ім'я користувача на будь-яку комбінацію літер і цифр.

en: You can check for more recent versions by visiting %s.
uk: Ви можете перевірити, чи існують більш новіші версію на майданчику %s.

en: You can check via %s, they can often tell you.
uk: Ви можете перевірити через %s, така інформація часто надається.

en: You can create, modify and delete users here.
uk: Ви можете створювати, змінювати чи стирати рахунки користувачів.

en: You can only use this page after you have successfully complete the configuration wizard (as it expects that you've already located and configured Gallery with the right path to ImageMagick).
uk: Цією сторінкою можна користуватись тільки після того, як успішно виконана програма помічника установки (оскільки, Галерея повинна знати, що Ви вже відшукали маршрут до ImageMagick і вказали його).

en: You can only use this page after you have successfully completed the configuration wizard (as it expects that you've already located and configured Gallery with the right path to NetPBM).
uk: Цією сторінкою можна користуватись тільки після того, як успішно виконана програма помічника установки (оскільки, Галерея повинна знати, що Ви вже відшукали маршрут до NetPBM і вказали його).

en: You can use these tools to find out more about your setup
uk: знаходження

en: You can't delete your own account!
uk: Не можна стерти свій власний рахунок!

en: You must fix them before you can continue.
uk: Їх потрібно виправити перш, ніж продовжувати.

en: You must provide your old password to change it.
uk: Ви повинні ввести старий пароль тут, щоб мати можливість його змінити.

en: You must specify a password
uk: Ви повинні вказати пароль

en: You must specify a username
uk: Ви повинні вказати ім'я

en: You need to switch to secure mode before you can use it.  Here's how:
uk: Вам потрібно перемикнутися в захищений режим, перш ніж користуватись. Ось як:

en: You should run this script <b>after</b> you have run the config wizard, if you have had problems with your %s installation that the wizard did not detect.
uk: Цей скрипт треба виконати <br>після</b> того, як закінчена робота помічника конфігурації, в тому випадку, коли у Вас були проблеми з установкою, які помічник не зміг розпізнати.

en: You should talk to your system administrator about this, or see the %sGallery Help Page%s.
uk: Спробуйте зв'язатися з своїм системним адміністратором з приводу цього, або зверністья до %sСторінки підказок Галереї%s

en: You told the config wizard that your %s binaries live here:
uk: Ви вказали, що двійкові файли для %s знаходяться тут:

en: Your Gallery configuration was created using the config wizard from an older version of Gallery.  It is out of date.  Please re-run the configuration wizard!
uk: Конфігурація Галереї була створена старою версією програми. Вона застаріла. Будь ласка, скористайтесь ще раз помічником конфігурації!

en: Your installation has <b>serious warnings</b>!  Continue at your own risk...
uk: Установка пройшла з <b>серйозними попередженнями</b>! Продовжуйте на свій власний ризик...

en: Your installation has warnings, but this is usually OK.  Keep going!
uk: Установка пройшла з попередженнями, але в багатьох випадках можна продовжувати праювати. Продовжуйте!

en: Your installation passed with flying colors!  Go go go!
uk: Установка закінчилась успішно! Вперед!

en: add comment
uk: додати коментар

en: add photos
uk: додати фото

en: admins can always create albums
uk: адміністратори завжи можуть створювати альбоми

en: album
uk: альбом

en: albums
uk: альбоми

en: back to album
uk: повернутись в альбом

en: can't detect version on Windows
uk: неможливо визначити версію Віндовс

en: captions
uk: підписи

en: delete album
uk: стерти альбом

en: delete comment
uk: стерти коментар

en: delete photo
uk: стерти фото

en: description
uk: опис

en: direction
uk: напрямок

en: done
uk: виконано

en: edit
uk: редагувати

en: edit %s
uk: редагувати %s

en: edit captions
uk: редагувати підписи

en: forward
uk: вперед

en: forward direction
uk: напрямок: вперед

en: full
uk: повний

en: full size
uk: повний розмір

en: gettext installed
uk: встановлений gettext

en: hidden
uk: прихований

en: hit
uk: перегляд

en: hits
uk: переглядів

en: image
uk: зображення

en: images
uk: зображень

en: item
uk: пункт

en: items
uk: пунктів

en: items in this album
uk: пунктів в цьому альбомі

en: jhead binary located
uk: Знайдено jhead

en: jpegtran binary located
uk: Знайдено двійковий файл jpegtran

en: login
uk: реєстрація

en: logout
uk: закінчити

en: manage users
uk: користувачі

en: missing
uk: відсутній

en: mod_rewrite is enabled
uk: mod_rewrite дозволено

en: move album
uk: перемістити альбом

en: new album
uk: новий альбом

en: new nested album
uk: новий вкладений альбом

en: no
uk: ні

en: no album / index specified
uk: не вказано альбом / положення

en: no album specified
uk: альбом не вибрано

en: no image
uk: немає зображення

en: no items
uk: 0 пунктів

en: no pages
uk: немає сторінок

en: none
uk: нічого

en: normal
uk: звичайний

en: normal size
uk: звичайний розмір

en: not working for you? try the low-tech
uk: не працює для Вас? спробуйте не такі передові технолоґії

en: of
uk: з

en: off
uk: вимкнено

en: on
uk: на

en: or
uk: або

en: page
uk: сторінці

en: pages
uk: сторінках

en: permissions
uk: дозволи

en: photo properties
uk: властивості фото

en: play
uk: грати

en: preferences
uk: установки

en: properties
uk: властивості

en: rebuild thumbs
uk: перестворити піктограмки

en: rename album
uk: змінити назву альбома

en: reset counter
uk: обнулити лічильник

en: resize all
uk: змінити розміри всіх

en: resize photo
uk: змінити розмір фото

en: return to album
uk: повернутись до альбома

en: reverse
uk: назад

en: reverse direction
uk: напрямок: назад

en: second
uk: секунда

en: seconds
uk: секунд

en: shutterfly without donation
uk: Використовувати shutterfly без дотаційних внесків

en: slideshow
uk: слайди

en: sort
uk: упорядкування

en: spaces
uk: пропусків

en: stop
uk: стоп

en: time
uk: раз

en: times
uk: разів

en: title
uk: заголовок

en: top-level album
uk: альбом найвищого рівня

en: top-level albums
uk: альбоми найвищого рівня

en: unknown
uk: невідомо

en: upgrade album
uk: поновити альбом

en: upgrade all albums
uk: поновити всі альбоми

en: view comments for this nested album
uk: переглянути коментарі для цього вкладеного альбома

en: view&nbsp;all&nbsp;comments
uk: переглянути&nbsp;всі&nbsp;коментарі

en: view&nbsp;comments
uk: переглянути коментарі

en: yes
uk: так

en: you can't un-admin yourself
uk: Ви не можете забрати права адміністратора в самого себе
